Hakkımızda

Alfa Makina Kazan Sanayii A.Ş.
Menu

Alfa Makine Sanayii; 1986 yılı başında Ostim Sanayii Sitesinde faaliyetlerine başlamıştır.Kalorifer kazanları, buhar kazanları ve ekipmanlarının imalatını yapan kuruluşumuz geçen bu kısa sürede bir çok önemli yatırımı tesis etmiş, müşterilerinin hep takdirini kazanmıştır.

Sürekli gelişmeyi ve büyümeyi hedefleyen ALFA, 1996 yılında Samsun yolu 30. Km Hasanoğlan Sanayii Bölgesinde yaklaşık 17,5 dönüm arazi üzerinde 5.000m² imalat alanına sahip yeni ve modern fabrikasını kurmuş, yeni makineler ve techizatlarla donatmıştır. 2008 yılında mevcut araziye 5 dönüm arazi ilavesi yapılmış, üzerine 9.000 m² kapalı alana sahip yeni fabrika binası tamamlanmıştır. Üretimine toplam 22,5 dönüm üzerine kurulu 14.000 m²’lik tesisinde devam etmektedir. Böylece imalat kalitesini, ürün çeşidini ve istihdamı önemli ölçüde arttırmıştır, leon casino.

Alfa Yeni Tesislerinde ısı cihazları, klima santrelleri imalatının yanında, Jiletli Tel, Yüksek Basınçlı Cebri Borular-Dirsekler, Patlamaya (Roketatar, Lav Silahları, El Bombaları) Dayanıklı Çelik Konteyner ve her türlü makine imalatınıda yapmaktadır.Üretilen tüm mamüller TSE belgeli olup, firmamız TS-EN ISO 9001:2008 Kalite güvence sistemine sahiptir.