Hakkımızda

Alfa Makina Kazan Sanayii A.Ş.
Menu

Alfa Makine Sanayii; 1986 yılı başında Ostim Sanayii Sitesinde faaliyetlerine başlamıştır.Kalorifer kazanları, buhar kazanları ve müstemilatının imalatını yapan kuruluşumuz geçen bu kısa sürede bir çok önemli yatırımı tesis etmiş, müşterilerinin hep takdirini kazanmıştır.

Sürekli gelişmeyi ve büyümeyi hedefleyen ALFA, 1997 yılında Samsun yolu 30. Km Hasanoğlan Organize Sanayii Bölgesinde yaklaşık 9 dönüm arazi üzerinde 5.000m² imalat alanına sahip yeni ve modern fabrikasını kurmuş, yeni makineler ve techizatlarla donatmıştır. 2008 yılında ilave yatırımla 5 dönüm arazi üzerine kurulu 3.000 m² kapalı alana sahip fabrikasını kurmuş ve üretimine toplam 14 dönüm üzerine kurulu 8.000 m²’lik tesisinde devam etmektedir. Böylece imalat kalitesini, ürün çeşidini ve istihdamı önemli ölçüde arttırmıştır.

Alfa Yeni Tesislerinde ısı cihazları, klima santrelleri imalatının yanında, Jiletli Tel, Yüksek Basınçlı Cebri Borular-Dirsekler, Patlamaya (Roketatar, Lav Silahları, El Bombaları) Dayanıklı Çelik Konteyner ve her türlü makine imalatınıda yapmaktadır.Üretilen tüm mamüller TSE belgeli olup, firmamız TS-EN ISO 9001:2008 Kalite güvence sistemine sahiptir.

0
Connecting
Please wait...
Hızlı Erişim

Teknik destek şu an çevrim dışı. Mesaj gönderdiğiniz taktirde, size en kısa zamanda dönmeye çalışacağız.

Ad & Soyad
* E-Posta
* Mesaj
Giriş Yap

Need more help? Save time by starting your support request online.

Ad & Soyad
* E-Posta
* Konu
Teknik Destek (Çevrimiçi)
Feedback

Help us help you better! Feel free to leave us any additional feedback.

How do you rate our support?